projekt_rohan city_ext1.jpg

Rohan City

Moderní bydlení v srdci Karlína

Více o projektu
malvazinky.jpg
Rodinné domy Malvazinky

Poslední domy k nastěhování

Více o projektu
zelenemesto.jpg
Zelené město III

Prémiové bydlení v obklopení přírody

Více o projektu
1 (2).png
2 (1).png

VESSAN Reality

REALIZUJEME PRODEJ NEMOVITOSTÍ

Specializujeme se na prodeji bytů a komerčních prostor v novostavbách a v činžovních domech Prahy a blízkém okolí od roku 2007.

Za posledních 10 let jsme realizovali přes 150 000 m2 v celkové výši přes 5 mld. Kč. Máme vlastní databázi s více než 8000 potenciálních klientů. Díky dlouholetým zkušenostem věříme, že prodej nemovitostí je spojením umění, technologie a inspirace našich zaměstnanců. 

Naši partneři

CENTRAL GROUP
CRESTYL
Moravská Stavební
DARAMIS
SEKYRA GROUP
SATPO
KKCG
Real-Treuhand
SIDI GROUP
GEOSAN
PSN

Jsme na trhu s nemovitostmi od roku 2007

 • S námi šetříte to nejcennější - čas a peníze

  S námi šetříte to nejcennější - čas a peníze

  Umíme naslouchat, máme dlouholeté zkušenosti na realitním trhu a víme, jak splnit Vaše přání co nejrychleji a za nejvýhodnějších podmínek. Nabízíme investorům přístup do neveřejné databázi off-marketu a k nabídkám v předprodeji.

 • Spolehlivá záruka právní ochrany

  Spolehlivá záruka právní ochrany

  Součástí našeho týmu je advokát s dlouholetými zkušenostmi v realitním odvětví, který zaručí hladký průběh obchodu pečlivou přípravou dokumentace, obhajováním Vašich zájmů a profesionálním jednáním s Vámi i protistranou.

 • Vše pod jednou střechou

  Vše pod jednou střechou

  U nás dostanete komfortní služby na jednom místě včetně investičního a daňového poradenství, právního a finančního servisu a kompletní správy nemovitosti. 

hp-holding-paticka.jpg

Stáhněte si
brožuru o nás

Používáme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

Více informací & nastavení