Služby pro zájemce o koupi

Provedeme Vás bez stresu celým procesem koupě nemovitosti. Po celou dobu se o Vás bude starat osobní makléř - od přijetí poptávky do předání klíčů. V našem týmu jsou česky, anglicky, francouzsky i rusky mluvící kolegové. 

Provize za naše služby činí 0 až 3% plus DPH v závislosti na objektu. Zastupujeme celou řadu prověřených developerů, v tomto případě kupující má veškerý servis bez jakýchkoliv poplatků či provize.

 • osobní certifikovaný makléř, který pro Vás zajišťuje všechny níže uvedené služby
 • poradenství o aktuální situaci na realitním trhu
 • investiční plánování - spočítáme skutečnou výnosnost, nastavíme plán investování, nabídneme nejvhodnější řešení s ohledem na investiční záměr
 • nabídky na míru dle představ klienta, včetně přednostních a neveřejných nabídek objektů od developerů a soukromých investorů
 • komfortní prohlídky s dopravou služebním autem, včetně zajištění prohlídek v novostavbách během výstavby
 • vyjednání nejlepších podmínek pro klienta
 • zajištění inspekce nemovitosti
 • zajištění odhadu nemovitosti
 • zajištění financování (hypoteční úvěr, odklad splátek) za nejvýhodnějších podmínek
 • komplexní právní podpora včetně úschovy peněžních prostředků
 • zastupování klienta při podpisu smluv, technických přejímkách, na katastrálním úřadě a při předání nemovitosti

V případě Vašeho zájmu máme k dispozici i zkušený tým správy nemovitostí VESSAN Facility a finančního servisu VESSAN Finance. 

Jak spolupráce probíhá

1

Poptávka

Po přijetí poptávky Vám bude přidělen osobní makléř, který se s Vámi spojí a poskytne bližší informace ohledně poptávaného objektu, možnostech financování, popř. s Vámi domluví osobní schůzku v kanceláři nebo rovnou prohlídku. Nemáte-li objekt vybraný, makléř zjistí Vaše požadavky a priority a nabídne objekty dle Vašich představ.

2.png
2

Prohlídka

Makléř Vám ukáže nemovitost osobně anebo Vás provede virtuální 3D prohlídkou. V případě, že máte vybráno několik objektů, zajistí všechny prohlídky služebním autem a v čase, který Vám vyhovuje.

5.png
3

Rezervace

V případě zájmu Vám nemovitost rezervujeme ústně, projednáme podmínky a připravíme rezervační smlouvu, zařídíme financování a úschovu peněžních prostředků. Daňové a právní poradenství je u nás samozřejmostí.

8.png
4

Podpis smlouvy

Po odsouhlasení dokumentace podepíšeme smlouvu, zařídíme podání podkladů na katastr a kontrolu převodu práv. 

Je-li objekt ve fázi výstavby, makléř Vám pomůže s výběrem standardů a bude Vás pravidelně informovat o průběhu výstavby. V případě zájmu zajistí inspekci nemovitosti na technickou předpřejímku. Veškeré smlouvy s developerem procházejí kontrolou našeho právního oddělení, které zajistí ochranu Vašich zájmů.

4.png
5

Předání objektu

Po zápisu v katastru Vám předáme klíče a pomůžeme s přepisem médií a dalšími potřebnými záležitostmi. V případě Vašeho zájmu převezmeme objekt do správy, zařídíme nábytkem, najdeme solventního nájemce a přebereme na sebe starosti spojené s provozem nemovitosti. 

6.png

Používáme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

Více informací & nastavení