Služby pro zájemce o prodej

S námi máte jistotu, že Vaše nemovitost bude správně oceněna, profesionálně prezentována a transakce bude provedena bezpečně.

Zárukou kvalitního prodeje je náš tým zkušených makléřů, kteří udělají maximum pro to, aby prodali Vaši nemovitost za nejlepších podmínek pro Vás.

  • Osobní makléř, který pro Vás zajišťuje všechny níže uvedené služby. V našem týmu jsou česky, anglicky i rusky mluvící kolegové. 
  • Analýza trhu, určení tržní ceny nemovitosti 
  • Vypracování prodejní strategie 
  • Příprava nemovitosti k prodeji
  • Vedení marketingové kampaně 
  • Zajištění prohlídek nemovitosti
  • Pravidelné informování o stavu prodeje
  • Zajištění právní podpory (příprava smluv, projednání podmínek)
  • Zajištění advokátní úschovy nebo jistotního účtu
  • Zastupování klienta při podpisu smluv, na katastrálním úřadě a při předání nemovitosti

Jak spolupráce probíhá

1

Poptávka

Po přijetí poptávky Vám bude přidělen osobní makléř, který se s Vámi spojí, zjistí základní informace o objektu a o Vaší představě o spolupráci, navrhne osobní schůzku v kanceláři nebo rovnou prohlídku objektu. 

2.png
2

Schůzka v kanceláři

Během schůzky u nás v kanceláři nebo přes videohovor se seznámíte s možnými strategiemi prodeje a marketingu, předběžným odhadem prodejní ceny a variantami spolupráce. Je-li to nutné pro určení prodejní ceny nemovitosti, makléř Vás požádá o prohlídku.

3.png
3

Zprostředkovatelská smlouva

Makléř provede pečlivou analýzu trhu a stanoví prodejní cenu Vaší nemovitosti. Projedná s Vámi a podepíše zprostředkovatelskou smlouvu, na základě které budeme mít možnost Váš objekt převzít do prodeje.

4.png
4

Příprava objektu k prodeji

Následuje etapa, kdy je potřeba zajistit veškeré podklady, připravit objekt k prodeji, vypracovat prezentaci a spustit reklamní kampaň.

5.png
5

Prodejní proces

Během realizace prodeje Vaší nemovitosti Vás makléř bude pravidelně informovat o stavu prodeje a v případě nutnosti upravovat prodejní a marketingovou strategii. 

9.png
6

Uzavření obchodu

Po ústní rezervaci nemovitosti se s Vámi makléř dohodne na následném postupu a odsouhlasí podmínky a požadavky z Vaší strany i ze strany kupujícího. Do prodejního procesu vstupuje právní oddělení, které pomáhá s přípravou smluv, zajištěním úschovy a podáním na katastr nemovitostí. Makléř kontroluje průběh převodu práv a zajišťuje předání objektu kupujícímu.

6.png

Používáme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

Více informací & nastavení