Bereme na sebe
Vaše starosti

Vaši nemovitost nejen pronajmeme, ale také na sebe přebereme plnou odpovědnost za správu Vaší investice a vynaložíme veškeré úsilí pro dosažení maximálního výnosu.


Je naším cílem vybudovat dlouhodobé partnerství jak s vlastníkem, tak i s nájemcem.


Budoucím nájemcům své služby nabízíme bez provize, díky čemuž je zajištěno co nejrychlejší uzavření nájemní smlouvy za výhodných podmínek pro vlastníka.

1

Výběr nájemníka

Pravidelně aktualizujeme přehled o realitním trhu. V nejkratší možné době najdeme vhodného nájemníka, důsledně prověříme zájemce v registrech (dluhy, exekuce, policie…). Ověříme platební schopnosti budoucího nájemníka za účelem minimalizace finančních ztrát. Projednáme s budoucím nájemníkem smluvní podmínky a uzavřeme nájemní smlouvu.

Icon9-01.png
2

Objekt pod kontrolou

Jsme v neustálém kontaktu s vlastníkem, nájemcem i správcovskou společností. Naši zaměstnanci pravidelně sledují stav svěřeného majetku a přijímají nezbytná opatření k odstranění technických a jiných problémů. V případě nutnosti oprav najdeme dodavatele a prokontrolujeme kvalitu odvedené práce.

Icon9-02.png
3

Spolehlivý právní servis

Naše právní oddělení dbá na ochranu práv a zájmů vlastníka, připraví potřebné dokumenty, nastaví smluvní podmínky, zkontroluje platební schopnosti potenciálního nájemníka, v případě potřeby zastupuje zájmy vlastníka u soudu.

Icon9-03.png
4

Profesionální účetní servis

Optimalizujeme daně. Připravíme a podáme za Vás daňové přiznání.

Icon9-04.png
5

Monitoring plateb

Profesionální evidence plateb nájemného a záloh na služby, urgentní reakce v případě prodlení (upomínky a vymáhání plateb).

Icon9-05.png
6

Transparentní reporting

Vlastník nemovitosti je informován o stavu nemovitosti a platnosti nájemní smlouvy, jsou mu zasílány finanční výkazy. S nájemníkem provádíme vyúčtování služeb.

Icon9-06.png
7

Vybavení nemovitosti

Poradíme a nabídneme Vám optimální variantu vybavení nemovitosti, povedeme jednání s dodavatelem, dohlédneme na kvalitu výrobků a montáže.

Icon9-07.png
8

Nonstop podpora

Jsme na příjmu 24/7/365 včetně urgentních případů

Icon9-08.png
9

Osobní účet vlastníka

Pro pohodlí klientů máme osobní účet s přístupem ke všem aktuálním informacím a dokumentům

Icon9-09.png

Používáme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

Více informací & nastavení