VESSAN Development

Zajišťujeme realizaci celého cyklu investičně stavebních projektů.

Každý nový projekt je pro nás výzvou a příležitostí vytvořit nový domov pro naše klienty.

1

Sestavení investičních návrhů

Neustálý monitoring a analýza statistických údajů dovolují definovat aktuální potřeby trhu a také co nejpřesněji vyjádřit požadavky investorů (pozemky k výstavbě bytových komplexů, komplexy rodinných domů, rekonstrukce činžovních domů, apod.)

Artboard-1.svg
2

Rozpočet projektu a určení finančního modelu

Zpracování finančního modelu zahrnuje ocenění rizik a termínů realizace projektu. Toto dovoluje stanovit optimální rozpočet projektu a maximálně ho finančně zefektivnit.

Artboard-9.svg
3

Due Diligence a vyřízení majetkových práv

Zpracování podrobného právního a účetního auditu. Vyřízení majetkových práv v souvislostech s právními předpisy a budoucím určením účelu objektu.

Artboard-2.svg
4

Stanovení architektonické koncepce

Společná práce s architektonickou kanceláří na rozpracování koncepce nejlepšího využití nemovitosti v souladu s potřebami trhu a současnými standardami. Rozpracování a optimalizace plánů objektu nemovitosti.

Artboard-3.svg
5

Zpracování urbanistické dokumentace a získání ÚR a stavebního povolení

Provedení inženýrských a projekčních prací, sběr základních povolení z různých institucí. Výsledkem dané etapy je získání územního a stavebního povolení.

Artboard-4.svg
6

Organizace stavby a stavební dozor

Výběrové řízení na generálního dodavatele stavby, uzavření smluv, koordinace prací dodavatelů, technický dozor, kontrola dodržování termínů a rozpočtu.

Artboard-5.svg
7

Zajištění financování

Určení zdrojů a způsobu využití finančních prostředků pro zajištění stavby, rozpracování struktury půjček, organizace aktivit s cílem získat pozitivní pohled bankovních domů a budoucích odběratelů na investující společnost a na projekt.

Artboard-6.svg
8

Marketingová strategie a řízení prodeje

Budování obchodní značky (brand building). Vytváření koncepce reklamy a vyhodnocování její úspěšnosti. Právní servis pro odběratele „na klíč“.

Artboard-7.svg
9

Dokončení stavby

Kontrola kvality. Popis objektu a určení využití jednotlivých jeho částí. Kontrola předání dokončených částí objektu vlastníkům a nájemcům.

10

Správa objektů

Správa objektů a technické využití postavených objektů v zájmu vlastníků a nájemců a dle jejich požadavků.

Artboard-8.svg

Jdeme cestou zdokonalování
a vedeme dialog s klientem

Úkolem VESSAN Development je rychle a přesně reagovat na tendence a potřeby trhu. Stavíme na výsledcích naší práce a pravidelně provádíme analýzu statistických výsledků a obecných ukazatelů prodeje. Vytváříme klientovi podmínky, které očekává, a jsme připraveni v jeho zájmu hledat nestandardní řešení. Nové služby, tvůrčí přístup ke všem problémům a stálý produktivní dialog s klientem, jsou zárukou úspěšné spolupráce s námi.

Používáme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

Více informací & nastavení