Byty

O projektu

Bytový dům Park Zahradní Město II. je koncipován jako moderní a cenově dostupné rodinné bydlení blízko centra Prahy. Vyroste v ulicích Švehlova a Strašnická v Praze 10 Záběhlicích. Zájemci mohou vybírat z 51 bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk s podlahovou plochou od 30 m² do 141 m². Všechny byty mají balkony nebo prostorné terasy a u většiny bytů je již zahrnuto v ceně podzemní parkovací stání. Rodiny s dětmi ocení zcela nové dětské hřiště přímo před domem.

Energetická náročnost budovy je B – velmi úsporná.

Lokalita

Harmonogram

Máte zájem o více informací?

Poptávka

V případě zájmu o objekt můžete nechat poptávku na této stránce anebo se s námi rovnou spojit po telefonu 222265888. Rádi Vám poskytneme veškeré informace a ukážeme objekt. 

Koupě on-line

Objekt je možné koupit i on-line. Zařídíme virtuální prohlídku, zajistíme podpis smluv a veškerých dokumentů a v případě nutnosti převezmeme objekt za Vás. 

Financování

Rádi Vám zajistíme financování za nejvýhodnějších podmínek.

Poptávka
Prohlídka
Smlouva
Platba
Předání klíčů

Používáme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

Více informací & nastavení