62.jpg

Popularita nájemního bydlení roste, svěřte vaše starosti nám

27.3.2023

Jednou z důležitých činností naší firmy je správa investičních nemovitostí, bytů, které si u nás klienti zakoupili. Přestože tato činnost je velmi časově i personálně náročná, rozvíjíme ji velmi intenzivně, neboť zajišťuje našim klientům pohodlí a nemalé úspory.

     V současné době máme ve správě přes 500 bytů a komerčních prostor. Zajišťujeme bezproblémový provoz těchto nemovitostí s poměrně velkým výnosem pro majitele.


     Naše oddělení správy zajišťuje:
- trvalý pronájem nemovitosti, vždy s ohledem na finanční zisk majitele
- bezproblémový provoz nemovitosti po celou dobu pronájmu a také po jeho ukončení
- poradenský servis pro nájemníka a kontrolu jeho aktivit v nemovitosti
- pravidelnou kontrolu stavu nemovitosti
- komunikaci se správou budovy, v níž se nemovitost nachází
- právní servis majitelům nemovitosti, včetně zpracování nájemních smluv a dodatků

     Pracovníci našeho oddělení správy mají bohaté zkušenosti s pronájmem všech typů nemovitostí. Dovedou poradit majiteli nemovitosti, jak nemovitost zařídit, co je nutné, aby v bytě bylo (např. kuchyně, skříně, pračka, osvětlení) a naopak, co nekupovat, aby budoucí nájemník byl spokojen. Stejně tak potom poučí nájemníka, jak o zařízení bytu pečovat.

     Každý, kdo někdy pronajímal svoji nemovitost ví, kolik starostí může vyprodukovat ne zrovna seriózní nájemník. A kolik stojí peněz a úsilí se takového nájemníka zbavit. Naši kolegové vědí, jak na to, umí zajistit prosperitu investičního bytu, domu, nebo komerce. Mají zkušenosti s výběrem nájemníků, mají k dispozici právní servis a „neprůstřelné“ smlouvy. Umí nemovitost zařídit tak, aby byla atraktivní pro různé skupiny lidí (mladé, starší, manažery, atd.) A konečně, umí se o nemovitosti starat!

     Chcete pronajmout svoji nemovitost? Obraťte se na nás! Hledáte byt k pronájmu? Obraťte se také na nás, rozhodně si z našeho portfolia vyberete. Naše lokality, ceny, úroveň bydlení, vše najdete na našich stránkách. Navštivte nás a svěřte vaše starosti našim odborníkům.

Používáme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

Více informací & nastavení