Komerce

ID projektu

O projektu

Projekt Palác Dlážděná, který je situován v Dlážděné ulici v centru hlavního města Prahy - Novém Městě, čtvrti, jež byla zapsána na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO, je v podstatě kvalitní a velmi povedená rekonstrukce historického domu. Byty budou dispozičně řešený jako 1+kk až 5+kk.Dům je v neorenesančním stylu, jehož prvky zůstaly nejen zachovány, ale ještě byly zdůrazněny a doplněny moderními detaily. V projektu se počítá s moderními francouzskými okny, prostornými balkony, vyhlídkovými terasami, odpočinkovou zahradou i garážemi, které budou zčásti podzemní. Bude vybudována nová recepce, díky níž se zvýší bezpečnost i pohodlí. Součástí bude i soukromé wellness, do kterého se pohodlně dostanete moderním výtahem a které bude vybaveno saunou a posilovacími stroji a umožní vám zapomenout na ruch a shon všedního dne. 

Lokalita

Harmonogram

Máte zájem o více informací?

Poptávka

V případě zájmu o objekt můžete nechat poptávku na této stránce anebo se s námi rovnou spojit po telefonu 222265888. Rádi Vám poskytneme veškeré informace a ukážeme objekt. 

Koupě on-line

Objekt je možné koupit i on-line. Zařídíme virtuální prohlídku, zajistíme podpis smluv a veškerých dokumentů a v případě nutnosti převezmeme objekt za Vás. 

Financování

Rádi Vám zajistíme financování za nejvýhodnějších podmínek.

Poptávka
Prohlídka
Smlouva
Platba
Předání klíčů

Používáme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

Více informací & nastavení